دانلود سایفون برای کامپیوتر با لینک مستقیم

شما اگه میخوایید برای کامپیوتر یا ویندوز خودتون سایفون رو نصب کنید ما میتونیم لینک دانلود مستقیم سایفون را در اختیار شما بگذاریم تا فیلترشکن سایفون را روی کامپیوتر نصب کنید در ادامه با HIVPN همراه باشید.

 

دانلود سایفون برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود سایفون برای کامپیوتر با لینک مستقیم

طریقه دانلود و نصب سایفون ۳ برای کامپیوتر

خوب حالا با HIVPN به توضیحاتی در مورد دانلود و نصب سایفون میکنیم  سایفون ۳ یک ابزار فیلترینگ از شرکت سایفون است که با استفاده از وی پی ان، اس اس اچ و پراکسی اچ تی تی پی برای شما دسترسی به اینترنت بدون فیلتر را فراهم میکند. کلاینت (یا بازدید کننده ) سایفون ۳ بطور اتوماتیک تقاط دسترسی جدید را فرا می گیرد تا شانس شما را برای عبور از سانسور بیشتر سازد. برای دانلود فیلترشکن سایفون اینجا کلیک کنید.

نرم افزار فیلترشکن سایفون ۳ برای فراهم کردن دسترسی آزاد به مطالب اینترنت طراحی شده است. سایفون نگهداری از اطلاعات محرمانه شما روی اینترنت را افزایش نمی دهد و نباید به عنوان یک ابزار محافظ در محیط اینترنت مورد استفاده قرار گیرد  چگونه سایفون ۳ را دریافت کنم و به دوستانم معرفی کنم HIVPN به شما میگوید!!!

برای دانلود یا دریافت برنامه کلاینت (یا بازدید کننده) روی لینک مرتبط کلیک کنید

کلاینت (یا بازدید کننده ) سایفون ۳ برای سیستم عامل مک و آی او اس در آینده عرضه خواهد شد و فعلا میتوانید از اکانت های VPN سایت HIVPN برای دانلود و نصب استفاده کنید.

برای خرید VPN به فروشگاه معتبر HIVPN مراجعه کنید.